SUSIPAŽINKIME: MES DINOTINO!

Mūsų visi klausdavo: "tai kas Jūs esate?" Mes tik susigūždavome pečiais, nežinodami ką atsakyti:) Taip supratome, kad laikas užaugti ir pradėti galvoti apie logo...Ilgai mastę supratome, kad DinoTino - puikus pavadinimas apibendrinantis mus! Juk tai visų žaidimų pradžių pradžia, juk nuo DinoTino viskas ir prasidėjo!

Tad norime prisistatyti: MES ESAME DINOTINO - lavinančių žaidimų gamintojai! AČIŪ, kad esate kartu, nes be Jūsų nebūtų mūsų:) DinoTino kolektyvas:)

NAUJIENA - "Mažųjų abėcėlė"

     Jūsų namuose auga smalsus vaikas? Jūs norėtumėte jam atverti RAIDŽIŲ PASAULĮ? Tada ši smagi priemonė, kurią sukūrėme su specialiąją pedagoge - logopede Diana Jazukevičiene, kaip tik.
     „MAŽŲJŲ ABĖCĖLĖ" padės susidraugauti su raidėmis, išmokys išgirsti pirmą žodžio garsą, padės pasirengti skaityti ir rašyti!


Idėja kaip namuose išeksponuoti daug piešinių

Dalinamės ir toliau geromis idėjomis, ką atrandame ir pamatome:) Šį kartą idėja, kaip vaikų piešinius išeksponuoti vienoje vietoje:) Mums patiko ir bandysime tai įgyvendinti :)
http://jievaikai.lt/ideja-kaip-namuose-iseksponuoti-daug-piesiniu/


Pasidarykime širdelių paveikslą

Dalinamės rasta idėja, kaip pasidaryti patiems nuostabų širdelių paveiksliuką:)

Jums reikės: rašalo, pieštuko su trintuku ant galo,  aštraus peiliuko, popieriaus, rėmelio:)Visą eigą kaip daryti rasite nuorodoje:

http://www.momtastic.com/diy/175443-heart-stamp-art-craft/

Medinė Dėlionė LIETUVA - jau galimos dvi pakuotės!

Pasirinkite gražiausią Jums:)


Straipsnis apie "Mažųjų abėcėlę"

Mūsų draugai - tinklaraštis SU VAIKAIS išbandė ir mūsų abėcėlę:) Kaip jiems sekėsi galite paskaityti paspaudę ant nuorodos:)
http://suvaikais.lt/2016/03/21/abecele-zaidziam-ir-mokomes/


Mūsų žaidimai jau KLAIPĖDOJE

     Skubame į "Mažųjų žiniukų" parduotuvėlę Danės g. 23, nes ten jau įsikūrė mūsų abėcėlės, DinoTino žaidimai ir labai LAUKIA JŪSŲ atvykstant:)


Mokinamės rašyti raideles

Radome labai gerą puslapį, kuriame rasite daug šablonų, kuriuos atsispauzdinę vaikai galės mokytis rašyti raidelių bei skaičiukų:) Mums labai patiko, tad rekomenduojame ir Jums:)

http://jievaikai.lt/atsispausdinkite-ir-mokykites-raides-abecele-didesniems-maziems/


Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .